Functioneel beheerder senior
Functie omschrijving
Opdrachtomschrijving
Als functioneel beheerder maak je deel uit van een beheerteam binnen Erfpacht & Uitgifte ook sta je veel in contact met de Vakgroep Functioneel Beheer van het I-domein. Je wordt ingezet op het beheer van de verschillende informatievoorzieningen die worden gebruikt binnen de gemeente Amsterdam. In deze gaat het om de Directe Grond en Ontwikkeling met een specifieke aandacht voor de afdeling Erfpacht en Uitgifte.
Werkzaamheden
Je werkt samen met andere disciplines in één of meerdere scrumteams waar je uitvoering geeft aan beheeropdrachten rondom de diverse applicaties die onder je beheer vallen. Je bent het eerste aanspreekpunt van de organisatie als het gaat om vragen rondom beheer en onderhoud voor de directie grond & ontwikkeling en de gebruikers. Daarbij participeer je in één of meerdere scrumteams binnen de afdeling.
Je werkt nauw samen met andere I-domein afdeling voor het doorvoeren van wijzigingen en beheer op zowel de productieomgeving, als de verschillende teststraten. Je bent de schakel tussen leveranciers, ketenpartners en de gebruikers als het gaat om nieuwe functionaliteiten. Naast het regulier beheer is het onderdeel zijn van verschillende doorontwikkelingen en vernieuwingen een belangrijk aspect van je werk.
Functie eisen (1) en -wensen (•)
Eisen:
- De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare kennis van en werkervaring met SQL (complexe queries kunnen lezen, schrijven en mogelijk verbeteren. Evenals goede kennis van verschillende Datakoppelingen (API, Berichtenverkeer etc)
- De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare kennis van en werkervaring met GIS-ondersteunende applicaties, bijvoorbeeld GoGIS, QGIS, Geomedia of vergelijkbaar
- De aangeboden kandidaat beschikt minimaal over een hbo werk- en denkniveau
- De aangeboden kandidaat heeft een afgeronde hbo/wo diploma in een relevante richting (technisch)bedrijfskundig en/of informatica/informatiekunde) & Gecertificeerd in BISL (Next) Foundation én ITIL Foundation. Let op! De kandidaat moet het document meenemen naar het interview zodat de opdrachtgever kan controleren of deze voldoet. Indien het document niet aanwezig is of niet voldoet wordt het gesprek beëindigd en de offerte ter zijde gelegd
Wensen:
- De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare kennis van Neuron stroomlijnapplicaties
- De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare kennis van gemeentelijke processen en processen vanuit Erfpacht
- De aangeboden kandidaat heeft minimaal 6 jaar aantoonbare werkervaring als functioneel beheerder, bij voorkeur in het ruimtelijk domein
- De aangeboden kandidaat heeft ervaring met Azure cloud omgevingen
Algemeen
Reageer dan via de website van www.zuidprofs.nl voor de meest uitgebreide terugkoppeling.
En let op, want voor onze functies geldt:
- De meeste functies zijn tijdelijke functies voor een langere periode. Soms met uitzicht op vast.
- ZZP is niet altijd mogelijk.
- Goede beheersing van het Nederlands is voor alle functies vereist
- Ervaring bij een overheidsorganisatie is een grote pré, soms een eis.
- We ontvangen graag jouw CV in het Nederlands, liefst in Word format.
- Vermeld je functies en werkzaamheden inclusief jaartallen en maanden, meest recente bovenaan.
Locatie
Je kunt reageren tot
Contactpersoon
- Noord-Holland
- 2 - 5 jaar
- 5 - 10 jaar
- 10 jaar of meer
- Projectbasis
- Interim
- 32 uur